Prishet "Ferrari" me një vlerë 250 mijë euro në Britaninë e madhe

Prishet “Ferrari” me një vlerë 250 mijë…

Një supermakinë tip “Ferrari” me vlerë 250,000 € ka pësuar një aksident të rëndë në Britaninë e Madhe.

Shkak i aksidentit mësohet të ketë qenë lagështia e rrugës.

Ferrari luksoz u përmbys plotësisht pas goditjes në rrugën Passhead Woodhead të shtunën.

Oficerët e policisë thanë se në përplasjen e tij ka ndikuar rruga me devijime dhe moti i lagësht.

Burimi:YorkshireLive|Përktheu dhe Përshtati: Gazetaatdheu.com

 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit