“Pro*tituta, legene femra”| Albana Vokshi pritet me sharje e ofendime të rënda në PD

“Pro*tituta, legene femra”| Albana Vokshi pritet me…

Sërish tensione në selinë blu. Prezanca e Albana Vokshit nën praninë e Evi Kokalarit, u shoqërua me ofendime dhe brohorima. Teksa Vokshi po hynte në seli, u dëgjuan disa të shara drejt tyre.  “Prostituta, legene femra,” dëgjohej një zë gruaje të thoshte. 

Pa u vonuar, erdhi reagimi i Vokshit. Ajo akuzoi Lulzim Bashën dhe mbështetësit e tij, duke i cilësuar si shoqata e bravave. 

Vokshi:

Shoqata e bravave, vetëm ato i kanë ngelur Lulzim Bashës, le t’i mbajë karriget e bravat, vullneti i sovranit do vihet në vend. Në bazë të votave ai është shkarkuar. 

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit