Protesta para kryeministrisë! Tubuesit djegin flamurin serb

Protesta para kryeministrisë! Tubuesit djegin flamurin serb

Gjatë ditës së sotme, Sali Berisha ka paralajmëruar protestë kundër Vuçiç dhe “Ballkanit te Hapur”. Protesta ka nisur, ndërsa protestuesit kanë djegur një flamur serb.

Kujtojmë që edhe serbët përdhosën flamurin shqiptar një muaj më parë në Beograd, kur Edi Rama vizitoi Serbinë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit