“Pse e drodhi Sulçebej për vaksinimin e fëmijëve”, Goxhaj dekonspiron doktorin: Shiheni videon para se ta fshijë Acromax

“Pse e drodhi Sulçebej për vaksinimin e…

Avokati Altin Goxhaj ka shpërndarë ditën e hënë një tjetër video, ku dekonspiron doktorin Genc Sulçebej .

Ai i bë thirrje ndjekësve të tij ta shohin dhe ta shpërndajnë videon me urgjencë, përpara se ta fshijë Acromax.

Ai ngre një pyetje kryesore dhe kërkon të dijë: “Pse e drodhi Sulçebej  për vaksinimin e fëmijëve”.

Statusi i plotë:

Shpërndajeni për aq minuta sa do keni në dispozicion pa e bllokuar Acromaxi i Qeverisë!

Nëse e bllokon Acromaxi e keni në telegram në kanalin tim:

https://t.me/AltinGoxhaj/242

JA PSE E DRODHI DOKTOR VDEKJA. KRYETARI I KOMITETIT TË VAKSINIMIT TË FËMIJËVE GENC SULÇEBEJ (që po ushtron presion për vaksinimin e fëmijëve):

POR NE I KUJTOJMË SE PROTESTUESIT TË SHTUNËN THIRRËN NJËZËRI:

KUSH PREK FËMIJËT, E PREK PLUMBI!

Sot Doktor Vdekja i PLANdemisë, Kryetari i Komitetit të Vaksinave Genc Sulçebej, me paratë e Qeverisë në emër të Akademisë së Shkencave me kryetar Ministrin e Arsimit të Komunizmit, prezantoi studimin ku kërkon vaksinimin e fëmijëve mbi 12 vjeç! Po sot The New York Times (https://www.nytimes.com/…/covid-children-vaccine-pfizer…) tregoi se si Pfizer i ka mbyll pazaret me Qeverinë PLANdemike të Biden se po bëhen gati për vaksinimin e fëmijëve 5-12 vjeç!

Po sot Biden po përgatitet për ti kërkuar në asamblenë e Përgjithshme të OKB të gjithë Qeverive të Planetit të aplikojnë vaksinimin e detyruar!

Për ata që e kanë marrë lehtë u bëjmë thirrje ti vejnë gishtin kokës dhe ta kuptojnë se nuk kanë asnjë alternativë për të mbrojtur fëmijët përveçse të bashkohen me ne në Protestën e të Shtunës!

Ju kujtojmë se thirrja më e rëndësishme e protestës sonë të së Shtunës që kaloi ishte kur ne njëzëri bërtitëm para Kryeministrisë:

“KUSH PREK FËMIJËT E PRET PLUMBI!”

P.s.

Ne nuk pranojmë asnjë vaksinim të detyruar por jemi të vendosur që mbrojtja e fëmijëve na bashkon të gjithëve, si të vaksinuar si të pavaksinuar, si ata që e kanë kalu virusin si ata që se kanë kaluar!

Për kauzën e mbrojtjes së jetës së fëmijëve jemi armata më e madhe por edhe më e rrezikshme në histori! Jemi 2 milionë luftëtarë!

Rama nuk ka as policë për të ruajtur veten dhe le më të mbrojë nga prindërit e revoltuar mercenarë të Big Farmës si Genc Sulçebej apo Tritan Shehu! Rama të vetmen shpresë ka rekrutimin e 3000 muxhahedinëve iranianë si mercenarët e vetëm që mund të ishin të gatshëm të na vrasin!

Por çfarë mund të bëjnë 3000 muxhahedinë kundër një populli të tërë???

https://www.facebook.com/watch/?v=280972263606353

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit