Publikohet videoja e përplasjes mes Vuçiç dhe Vuk Jeremiç, presidenti serb zbriti me 5 efektivë sigurimi dhe po dridhej

Publikohet videoja e përplasjes mes Vuçiç dhe…

Partia Popullore e Serbisë ka publikuar në llogarinë e saj në “Twitter” një video nga Presidenca e Serbisë ku shfaqet një ngjarje e ndodhur dy ditë më parë.

Sipas medieve serbe, bëhet fjalë për pamje që tregojnë një moment të një incidenti presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiç dhe presidentit të Partisë Popullore në opozitë, Vuk Jeremiç.

“Vuçiç tha se Vuk Jeremiç, Miki Aleksiç, Vladimir Gajiç dhe Bora Novakoviç u trembën dhe ikën nga Presidenca. Por, këtu është një video ekskluzive, si ndodhi në të vërtetë”, thuhet në përshkrim.

Një përplasje verbale ndërmjet presidentit Vuçiç dhe presidentit të Partisë Popullore të Serbisë ka ishte raportuar të kishte ndodhur në hyrje të ndërtesës së Presidencës.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit