Punonjësja e spitalit në Tepelenë bie në kontakt me rrymën elekrike

Punonjësja e spitalit në Tepelenë bie në…

Mbrëmjen e 16 janarit, një punonjëse e Spitalit të Tepelenës ka rënë në kontakt aksidentalisht me rrymën elektrike në ambientet e spitalit “Përparim Tepelena”. 27-vjeçarja me iniciale E.B. mbeti e lënduar nga kjo ngjarje dhe po merr mjekim në spital, jashtë rrezikut për jetën.

“Mbrëmjen e djeshme, në ambientet e spitalit “Përparim Tepelena”, shtetasja E. B., 27 vjeçe, punonjëse në këtë spital, aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike. 27-vjeçarja ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.”- njofton policia.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit