Qëllohet me plumba biznesi, pronari dënoncon në polici

Qëllohet me plumba biznesi, pronari dënoncon në…

Një pronar i një biznesi të madh, në zonën pranë Caza Italia, ka denoncuar sot në mëngjes në policinë e Tiranës, atë që mund të jetë ose një shkëmbim zjarri i ndodhur sot ose gjatë natës, ose kërcënim ndaj tij.

Në xhamat e zyrave të biznesit të tij, janë gjetur gjurmë të plumbave si dhe disa gëzhoja pistolete.

Policia ka nisur verifikimtet, për të mësuar nëse ka ndodhur përplasje mes grupeve në ecje e sipër me makina siç po ndodh jo rrallë kohët e fundit, ose nëse është mesazh, kërcënim për pronarin e biznesit.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit