Qëlloi me thikë tre bashkëmoshatarët, vetë-dorëzohet 18 vjeçari

Qëlloi me thikë tre bashkëmoshatarët, vetë-dorëzohet 18…

Arrestohet autori i plagosjes së trefishtë, të ndodhur mesditën e kësaj të premte në qytetin e Shkodrës.

Mësohet se 18 vjeçari është vetëdorëzuar në Komisariatin e Policisë Shkodër.

Mesditen e sé premtes pas një konflikti për motive të dobëta, Aldo Hasani plagosi me thikë tre bashkëmoshatarët e tij dhe u largua.

Shtetasi Xh. P. ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, ndërsa dy shtetasit e tjerë, pas ndihmës mjekësore, janë larguar në banesë.

Materialet proceduriale do t’i kalojnë Prokurorisë, për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit