Qytetari: Ky Kuvend është dimri i vetmisë së fundit për Bashën dhe Bardhin

Qytetari: Ky Kuvend është dimri i vetmisë…

Në stadiumin Air Albania kanë nisur të mblidhen të gjithë delegatët dhe mbështetësit e Partisë Demokratike, ndërsa për mediat një nga simpatizantët e partisë ‘blu’, është shprehur se ky Kuvend i sotëm do të jetë dimri i vetmisë së fundit për kreun e PD-së, Lulzim Basha dhe sekretarin Bardhi.

Mbështetësi i PD:

Ngjarja më historike. Bardhi ka falsifikuar firmat e delegatëve. Ai dhe Lulzim Basha duhet ta dinë se janë të vetmuar, është dimri i vetmisë së fundit për ta. Mesazhi im është se nëse janë burra të vijnë në Kuvend ose të bëjnë aktin moral të dorëheqjes. De facto dhe de jure ai është i shkarkuar si kryetar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit