Rama i’a shtron darkës për 7 palë qejfe me ambasadorët, nuk i pëlqen kryeqyteti, i çon në Elbasan

Rama i’a shtron darkës për 7 palë…

Pas takimit që ambasadorët zhvilluan me liderin demokrat Lulzim Basha, ata u ftuan nga kryeministri Edi Rama dhe disa ministra të kabinetit të tij qeveritar për një darkë pune në një restorant në Elbasan.

Ende nuk dihet asgjë rreth temës së bisedës si dhe as emrat që janë të pranishëm në këtë takim.

Përmendim që vetëm dy ditë më parë ambasadorët e vendeve të Bashkimit Europian dhe SHBA u takuan me  kryedemokratin Lulzim Bashën në selinë blu ku u diskutua situata kritike në të cilën ndodhej kjo forcë politike.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit