Ribashkohen Tuna dhe Cozman

Ribashkohen Tuna dhe Cozman

Një lajm i bujshëm vjen në showbizin shqiptar. Pas ndarjes çifti Tuna dhe Cozman janë bashkuar sërish.

Sipas Prive, dyshja janë në diskutime për të sjellë një duet së bashku. Mësohet se puna për projektin nuk ka nisur ende.

Tuna dhe Cozman kanë realizuar së bashku dy duete gjatë kohës që ishin në një marrëdhënie. “Fenix” dhe “Holla” u kthyen në hitet e momentit asokohe.

“Tuna dhe Cozman, pjesën personale nuk e kanë në mes. Ata janë pajtuar prej kohësh që të bashkojnë forcat, megjithatë puna ende nuk ka nisur”, thuhet nga emisioni.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit