Ristani e quajti kriminel, Salianji: Ta fus unë ty aty ku të të hyj llapa

Ristani e quajti kriminel, Salianji: Ta fus…

Arben Ristani dhe Ervin Salianji janë përfshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin, teksa nuk ka munguar edhe fjalori jo i mirë nga ana e Salianjit dhe akuzat e Ristanit. Të ftuar në një emision televiziv, Arben Ristani ishte përballë Salianjit, ndërsa e quajti këtë të fundit kriminel. Kjo akuzë e ngritur ndaj tij nuk u pëlqye aspak nga Salianji, i cili ka reaguar menjëherë.

Debati:

Ervin Salianji: Ja ku i ke të gjithë, madje edhe Bushati ka bërë shkrim që ka nxitur për djegien e mandateve dhe kanë nxitur deputetët e Opozitës

Arben Ristani: O shpifarak, mos shpif më, mos vazhdo

Ervin Salianji: Me cilësime personale ta fus unë ty aty ku, të të hyj llapa që…

Eni Vasili: Qetësohuni ju lutem

Ervin Salianji: Këtu nuk je duke pirë raki e me avujt e alkoolit

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit