Ronela Hajati: Nuk dua të dashur, larg nga jeta ime

Ronela Hajati: Nuk dua të dashur, larg…

Këngëtarja Ronela Hajati është një nga personazhet më të komentuara për jetën e saj private. Ronela ka folur shpesh për lidhjet dhe ndarjet e saj.

Ajo është shprehur se nuk do të dashur, por vetëm shëndet dhe punë. Ronela shkruan se dëshiron ti rrinë larg meshkujt që kërkojnë vëmendje.

“Të dashur nuk dua, larg mundësisht nga jeta ime ti xhind që dëshiron të marrësh vëmendje dhe kohë… Unë dua vetëm shëndet dhe punë”, ka shkruar Hajati.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit