Rudina Dembacaj publikon foton e parë me Mark Frrokun kur ishin thjesht miq

Rudina Dembacaj publikon foton e parë me…

Marrëdhënia e Rudina Dembacajt me ish-deputetin, Mark Frroku, është kthyer në qendër të vëmendjes herë pas here.

Së fundmi, ndjekësit i kanë kërkuar moderatores të publikojë foton e parë që ka realizuar me partnerin që ka në krah dhe Rudina ia ka plotësuar dëshirën. Ajo publikoi në Instastory një foto bardh e zi, në të cilën të dy dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Ishim shoqëri e sinqertë asokohe”, shkroi Dembacaj, krahas fotos, ku të dy shfaqen të buzëqeshur.

Rudina vendosi që të ndajë me të gjithë edhe foton e parë të realizuar me Frrokun, por këtë herë pasi u bënë çift.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit