Seria A/ Benevento e Filippo Inzaghit ka filluar të mendojë seriozisht për merkaton

Seria A/ Benevento e Filippo Inzaghit ka…

Sipas gazetarëve të njohur italiane, Di Marcio dhe Fabricio Romanit, që shquhen si ekspertë të merkatos, klubi italian ka siguruar kartonin e sulmuesit francez, Loic Remy.

2 milionë euro mësohet të ketë shpenzuar Benevento për të siguruar kartonin e 33-vjeçarit nga skuadra e Lilës.

Francezi pritet të firmosë një kontratë 3-vjeçare./Gazetaatdheu.com/

 
Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit