Sfidon temperaturat, qytetari nga Vlora lahet në det

Sfidon temperaturat, qytetari nga Vlora lahet në…

Një qytetar nga Vlora ka sfiduar temperaturat e ulëta të këtij fund nëntori. Ai është futur në det për t’u larë.

Qytetari shprehet se kjo nuk është hera e parë që bën një gjë të tillë. Ai shton se në janarin e këtij viti, në ditën më të ftohtë, ai është futur në det.

Sipas tij, pikërisht në ditën më të ftohtë uji është i ngrohtë dhe i përballueshëm nga trupi. AI thekson se një gjë e tillë i bën mirë trupit të njeriut dhe ndihmon në qarkullimin e gjakut.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit