Sheila dhe Kledi kapen dy here “mat”, shfaqen sërish të përqafuar me njëri-tjetrin

Sheila dhe Kledi kapen dy here “mat”,…

Sheila dhe Kledi, ish-banorë të BBV, kohët e fundit janë kthyer në qendër të vëmendjes, teksa flitet se këngëtarja dhe sportisti mund të jetojnë një lidhje dashurie. Pas fotove ku shiheshin të lumtur dhe të përqafuar, dyshja është kapur sërish ‘mat’ në sheshin “Skënderbej”, ndërsa sërish janë parë të përqafuar dhe të kapur dorë për dore.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit