Sherr masiv mes të rinvje, përplasen edhe me policinë

Sherr masiv mes të rinvje, përplasen edhe…

Një konflikt mes disa të rinjve, ka përfunduar edhe në përplasje me policinë.

Sipas burimeve në vend ngjarje janë përdorur mjetet e forta dhe armë zjarri.

Ne Spitalin kirurgjik në Elbasan janë disa persona që janë dërguar për ndihmë mjekësore. /GazetaAtdheu.com/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit