Sherr me doreza metalike, vajzat konfliktohen keq me njëra-tjetrën

Sherr me doreza metalike, vajzat konfliktohen keq…

Një ngjarje e paprecedent është regjistruar në kryeqytet. Mësohet se disa vajza për motive të dobëta janë konfliktuar me njëri-tjetrin, ndërsa kanë përdorur edhe dorezë metalike.

Policia:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 3 bënë arrestimin e shtetases A. H., 26 vjeçe si dhe u proçeduan në gjendje të lirë shtetaset K. T., 18 vjeçe dhe M. M., 19 vjeçe, pasi për motive të dobëta janë konfliktuar me njëra tjetrën. Në vijim të veprimeve, gjatë kontrollit fizik të shtetases A. H., iu gjet një dorezë metalike e cila iu sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit