Sherr më thika në Durrës/ Plagosen 2 perona, dërgohen me urgjencë në spital

Sherr më thika në Durrës/ Plagosen 2…

Një sherr me thika ka ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Durrësit.  Mësohet se dy persona janë konfliktuar dhe më pas situata ka degraduan në dhunë fizike. Në atë momenti njeri prej tyre kanë nxjerrë thikën dhe ka plagosur dy persona.

Mësohet se ata kanë marrë plagë të rënda dhe janë dërguar me urgjencë në spital. Nuk dihet ende arsyeja e sherrit, por policia po heton rrethanat.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit