Shkarkohet nënkryetari i Bashkisë së Durrësit, zbulohet arsyeja

Shkarkohet nënkryetari i Bashkisë së Durrësit, zbulohet…

Shkarkohet nga detyra nënkryetari i Bashkisë së Durrësit Arbër Braho. Vendimi është marrë nga kryetarja Emirjana Sako.

Ditët e fundit në media qarkulloi një mesazh i brendshëm në celular, ku Braho hidhte akuza ndaj Vangjush Dakos për diktim të tenderave në Bashkinë Durrës dhe menaxhim të interesave të lidhura me grupet kriminale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit