Shkoi për të marrë djalin e tij, i dashuri i ish-gruas e vret me armë

Shkoi për të marrë djalin e tij,…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Teksas. Një burrë mësohet se vrau ish-bashkëshortin e partneres së tij. Ngjarja ka ndodhur pas një debati që nisi për kujdestarinë e fëmijëve. Siç shihet edhe në videon e publikuar nga mediat e huaja, Kyle Caruth ka marrë armën dhe ka vrarë Char Reed, ish-burrin e gruas së tij, Debati nisi me fjalë të ashpra dhe më pas sherri degradon në përdorimin e armës. Përplasja çoi në të shtëna, ku gjithçka ndodhi në lidhje me kujdestarinë djalit të Char Reed.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit