Shkrumbohet nga flakët makina ku udhëtonte Ermal Mamaqi, Inva Mula dhe VIP-a të tjerë

Shkrumbohet nga flakët makina ku udhëtonte Ermal…

Një udhëtim me qëllim argëtimin mes miqsh për pak sa nuk u shndërrua në një tragjedi. Në afërsi të Tropojës është përfshirë nga flakët makina ku udhëtonin, Ermal Mamaqi, Inva Mula, Mirela Sula dhe disa personazhe të tjerë të njohur.

Lajmi është publikuar në rrjetet sociale nga shkrimtarja Sula. Në videon e postuar në rrjetet sociale ajo tregon se si furgoni ku po udhëtonin u shkrumbua nga flakët ndërsa ata kanë mundur të shpëtojnë për mrekulli.

Postimi në Facebook:

Kjo është makina me të cilin ne ishim nisur për të shkuar në Tropojë dhe Zoti donte që në te shpëtonim, të jemi gjallë. Ermal falë teje jemi gjallë. Imagjino të ishim akoma aty brenda çfarë do ndodhte, ne duhet të jetojmë akoma. Po mos të kishim qenë rob zoti s’do shpëtonim, falë energjisë së mire.

<iframe width=”640″ height=”360″ id=”am__1596185141425″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen src=”https://vidnews.net/embed/1596185141425″></iframe><script src=”https://vidnews.net/assets/js/vid.js”>{“videoid”:1596185141425,”type”:1,”ratio”:0.75}</script>

<iframe width=”640″ height=”360″ id=”am__1596185081418″ frameborder=”0″ scrolling=”no” allowfullscreen src=”https://vidnews.net/embed/1596185081418″></iframe><script src=”https://vidnews.net/assets/js/vid.js”>{“videoid”:1596185081418,”type”:1,”ratio”:0.75}</script>

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit