Shpërndante drogë në Romë, arrestohet 36- vjeçari shqiptar

Shpërndante drogë në Romë, arrestohet 36- vjeçari…

Një 36-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga policia italiane. 36- vjeçari merrej me shpërndarjen e drogës në Romë.

Policia italiane gjatë vëzhgimit pikasën shqiptarin i cili po i dorëzonte blerësit një sasi lëndësh narkotike.

Mësohet se gjatë kontrollit janë sekuestruar 401 gramë kokainë, 210 gramë hashash dhe 6 gramë marijuanë. Për 36- vjeçarin është vendosur masa e sigurisë ‘arrest shtëpie.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit