Shpërthen bombula e gazit në banesën me 6 anëtarë, humb jetën njëri prej tyre

Shpërthen bombula e gazit në banesën me…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kolonjë. Një zjarr i rënë në një banesë me 6 anëtarë, ka shënuar një viktimë. Konkretisht tragjedia ka ndodhur në fshatin Sanjollas të bashkisë Kolonjë. Mësohet se viktima është Shyqyri Selimi, teksa zjarri është shkaktuar pas një shpërthimi të bombulës së gazit që ndodhej në këtë banesë. Viktima ishte invalid dhe nga flakët është asfiksuar, teksa në vendngjarje kanë shkuar 2 zjarrfikëse.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit