Shpërthim tritoli në derën e shtëpisë së Armand Dukës!

Shpërthim tritoli në derën e shtëpisë së…

Pas tensioneve mes Armand Dukës dhe kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, mësohet se para pak minutash, në banesën e kreut te FSHF ka shpërthyer lëndë plasëse, tritol. Gjatë shpërthimit në banesë ka qenë bashkëshortja dhe djali i Dukës.

Bëhet e ditur se lënda eksplozive është vendosur në derën e shtëpisë. Duka i cili ndodhej në Durrës në momentin e shpërthimit ka shkuar në vendin e ngjarjes. Nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit