Shqipe Hysenaj “kapet mat” me një djalë në Dubai, prezanton “sheikun”

Shqipe Hysenaj “kapet mat” me një djalë…

Ish konkurrentja e Përputhen Shqipe Hysenaj është parë në Dubai me një djalë.  

Ajo ka ndarë me mijëra ndjekësit e saj në “Instagram” foto e video të ndryshme të saj, gjatë këtij udhëtimi në vendin luksoz.

Të martën “Prive” publikoi disa foto ekskluzive ku Shqipja ishte në praninë e një djali. Fotot u bën virale dhe shumica menduan se bëhej fjalë për partnerin e Shqipes. Ajo reagoi dhe sqaroi se djali në foto është vëllai i saj, për të cilin gjithmonë është shprehur se ka një lidhje të veçantë

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit