Shqiptari gjen të pajetë vëllain e tij brenda një bodrumi!

Shqiptari gjen të pajetë vëllain e tij…

Një ngjarje e frikshme dhe tragjike ka ndodhur në Kosovë. Një qytetar nga Klina ka telefonuar policinë, pasi kishte gjetur pa jetë vëllain e tij. Mësohet se denoncuesi e kishte gjetur të vëllain në bodrum. Trupi i pajetë i viktimës i është nënshtruar ekspertizës, ndërsa pritet zbardhja  e ngjarjes.

Policia:

Klinë 27.12.2021 – 15:34. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se në bodrum, ka gjetur viktimën (vëllain e tij). Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Më vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML, për obduksion.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit