Shqiptari i nguli thikën, ndërron jetë 28-vjeçari në Gjermani

Shqiptari i nguli thikën, ndërron jetë 28-vjeçari…

Të shtunën rreth orës 7:45 të mëngjesit në Nymfenburg të Mynihut, në afërsi të një stacioni të autobusëve, një shqiptar plagosi me thikë kolegun dhe shefin e punes.

Arsyeja nuk dihet ende, teksa bëhet e ditur se njëri nga të plagosurit nuk ka mund t’i mbijetojë plagë dhe ka ndërruar jetë.

I riu është i identifikuar si Nehat Elshani, ndërkohë që i plagosuri i dytë, 50-vjeçar, ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit