Si ndodhi vrasja mafioze e biznesmenit në Shëngjin? Artan Hoxha tregon një më një detajet ku është përfshirë Mbretëria e Bashkuar

Si ndodhi vrasja mafioze e biznesmenit në…

Një nga ngjarjet më të bujshme të këtyre ditëve padyshim që ka qenë edhe vrasja mafioze e biznesmenit Ardian Nikulaj në Shëngjin. Së fundmi, ka qenë gazetari investigativ, Artan Hoxha i cili ka publikuar një video ku zbërthen edhe rolin e atyre që i cilëson si skuadër vrasësish profesionistë, të cilët kishin ardhur posaçërisht nga Mbretëria e Bashkuar për të ekzekutuar biznesmenin lezhjan.

Në një postim të bërë në rrjete sociale, gazetari sqaron detaje nga pamjet filmike ku thuhet se janë para dhe gjatë atentatit ndaj biznesmenit.

REAGIMI I HOXHËS

Si u ekzekutua Ardian Nikulaj me 19 prill 2023 nga nje skuader vrasesish profesioniste te ardhur nga Mbreteria e Bashkuar.

Në video jane momentet para dhe gjate atentatit nga killeri afro-europian me pasaporte portugeze, si dhe vizita e pare e bashkepunetorit anglez në hotelin e Nikulajt me 11 prill 2023….

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit