Si qëndron e vërteta? Arbana Osmani sërish shtatzënë?

Si qëndron e vërteta? Arbana Osmani sërish…

Një moderatore mjaft e zonja dhe shumë e dashur për publikun. Bëhet fjalë për Arbanën. Ajo prezanton një nga programet më të njohura të momentit, e ky është ‘Big Brother Vip’.

Por, këto ditë portalet kanë mësuar që Arbana është në muajt e parë të shtatzanisë. Këtë e dëshmojnë edhe fotografitë e fundit në rrjetet sociale ku shfaqet se dukshëm ka shtuar peshë.

Ajo është nënë e dy fëmijëve dhe mbetet të kuptohet se cila do të jetë gjinia e fëmijës së tretë.

Prej 20 vitesh në ekran, Arbana vazhdon të mbetet ndër të paktat figura publike të cilat nuk kanë ndryshuar pamje dhe portreti i saj qëndron i njëjtë.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit