Skandal! Qytetari dhunon gruan dhe fëmijët në Tiranë

Skandal! Qytetari dhunon gruan dhe fëmijët në…

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur pasditën e sonte në rrugën e Kavajës në Tiranë, ku një qytetar ka dhunuar një grua me 2 fëmijët e saj.

Sipas dëshmitarëve që ndodheshin në vendgjarje, gruaja dhe 2 fëmijë kishin dalë për të lypur.

Arsyeja e dhunimit nuk dihet. Gruaja është dërguar menjëherë drejt spitalit ku po mer ndihmën mjekësore.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit