Stafi mbetet i tmerruar/ Shkojnë të blejnë një krevat sëbashku, ylli i rrokut shtiret sikur bënë seks me motrën e tij

Stafi mbetet i tmerruar/ Shkojnë të blejnë…

Jackson O’Doherty i ka lënë shikuesit të tmerruar me shakanë e tij të fundit. Ai ka shkuar të blejë një shtrat të ri së ashku me motrën dhe shitereshin sikur bënin seks sëbahsku.

Ylli i Gold Coast TikTok, i cili u bë i famshëm pasi u përpoq të rikrijonte ‘Playboy Mansion’ në Australi, po stimulonte dhe një sërë pozicionesh me motrën në krevatet e dyqanit, për të provuar nëse janë të përshtatshëm apo jo. Kjo gjë e  ka tmerruar stafin e dyqanit të dyshekëve.

‘Ne po kërkojmë një dyshek dhe një kornizë krevati. Kjo është motra ime Isabelle”, tha Jackson. “Burri i saj aktualisht është duke punuar në miniera. Kështu që unë po e ndihmoj atë. Ajo ka pak turp të hyjë në dyqane,  i shpjegoi ai shitëses së dyqanit.

“Ne ia thyem shtratin mbrëmë”, tha ai. Ndërsa stafi vazhdonte të shihte gjithçka me dyshime.

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-12109313/TikTok-star-pretends-sex-sister-furniture-store.html?ito=social-facebook&fbclid=IwAR3_kdHlLo-_Yv1AxXquyhSfZBL0QZfWGw7qEi3RGg_3AxUEB5kqo3h-bKU

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit