Të miturit zihen me thika, dy 16-vjeçarë nisen me urgjencë në spital

Të miturit zihen me thika, dy 16-vjeçarë…

Në Beart ka ndidhur një sherr I dhunshëm mes katër të miturve. Mësohet se ngjarja është regjistruar në Kuçovë, teksa për motive të dobëta shtetasit J.Q., 17 vjeç dhe M.Q., 15 vjeç të dy banues në Sheqëz, kanë goditur me thikë dy shtetasit S.S., 16 vjeç dhe G.C., 16 vjeç,. Këta dy të fundit janë nisur me urgjencë në spital, ndërsa 17 dhe 15 vjeçarët janë prangosur nga policia.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi i shtetasve J.Q., 17 vjeç dhe M.Q., 15 vjeç të dy banues në Sheqëz, Kuçovë, pasi për motive të dobëta kanë goditur me mjet prerës shtetasit S.S., 16 vjeç dhe G.C., 16 vjeç, të cilët po marrin mjekim në Spitalin Rajonal Berat.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit