Te Rilindja gjumin e duan më shumë edhe se Basha, kryetarin e PS e këput gjumi krah deputetes

Te Rilindja gjumin e duan më shumë…

Partia Socialiaste vazhdon me takime me banorët, edhe në një kohë pandemie, akoma më shumë edhe kur i ka të gjitha bashkitë vetë.

Deputetja Ermonela Felaj, këto ditë ka qenë në Kuçovë, së bashku me deputetin e degës së PS në zonë, Sybi Shehu.

Ky i fundit, dukej qartë se sa ishte aq entuziast për hallet e banorëve, saqë e kishte zënë edhe gjumi në një moment teksa fliste Felaj.

Në foton e publikuar nga JOQ Albania, ai duket me kokën e varur në karrige, akoma më keq edhe se ‘gjumi’ i Lul Bashës.

Qytetari i cili e ka parë ka thënë:

prsh joq shikoni sesi kryetarin e ps per rethin kucove e ze gjumi dhe ne kerkojm qe te ecim perpara me kta lloj dhe me e keqija eshte se eshte me deputeten ju lutem shperndajeni”

/Burimi: JOQ Albania /Gazetaatdheu.com/

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit