Të shtëna me armë në Shëngjin, vritet ish-kandidati për deputet

Të shtëna me armë në Shëngjin, vritet…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e kësaj të mërkure në Shëngjin. Krismat e armës kanë vrarë një përson në një lokal në pedonalen e qytetit. Viktimë e kësaj vrasje ka mbetur një ish-kandidat për deputet në zgjedhjet e vitit 2021.

Ardian Nikulaj, biznesmen i njohur në Lezhë dhe pronar i një resorti në zonën e Ranës së Hedhun.

Nikulaj ka qenë kandidat për deputet në zgjedhjet e 2021 në siglën e Partisë Social Demokrate.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit