Të shtëna me armë zjarri në Tivar, ekzekutohet shqiptari

Të shtëna me armë zjarri në Tivar,…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Malin e Zi. Një anëtar i një grupi të organizuar kriminal ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm. Sipas medias malazeze, “Vijesti” nga të shtënat ka mbetur i vrarë Edmond Mustafa.Policia ka bllokuar qytetin dhe është në kërkim të një ose më shumë autorëve të ngjarjes. Dëshmitarët okularë nga restorantet në rrugën “Marsala Tita” thanë se dëgjuan disa të shtëna dhe se një grua ishte me viktimën. Mësohet se autori është larguar me një motoçikletë. Shërbimet e urgjencës dhe policia ndodhen në vendngjarje. ndërsa kanë nisur hetimet.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit