Të shtëna në Velipojë, plagoset 27-vjeçari

Të shtëna në Velipojë, plagoset 27-vjeçari

Velipoja është tronditur mbrëmjen e sotme, ku janë degjuar të shtëna me armë zjarri dhe si pasojë ka mbetur i plagosur Emiljano Paloka, 27 vjeç.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrethana ende të paqarta. 27- vjeçari është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave dhe identifikimin e me pas kapjen e autoreve.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit