Temperaturat ulen, Khloe Kardashian ‘nxeh’ rrjetin

Temperaturat ulen, Khloe Kardashian ‘nxeh’ rrjetin

Shfaqja e motrave Kardashian përbën gjithmonë interes për publikun.

Ato bëjnë gjithmonë postime përmes të cilave tregojnë format e tyre trupore.

Së fundmi Khloe Kardashian ka postuar disa foto në ‘Instagram’, ku shihet më në formë se kurrë.

Ajo i ka lënë pa ‘fjalë’ ndjekësit e saj me fotot e fundit. Khloe ka pozuar topless, teksa shfaqet me flokët e mbledhura dhe e veshur vetëm me xhinset e këpucët, ndërsa gjoksin e ka mbuluar me duar.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit