Tensione në selinë blu| Ofendime drejt Bashës: “Dil jashtë, o kur*ë, o pe*erast!

Tensione në selinë blu| Ofendime drejt Bashës:…

Grumbullimi i qytetarëve që pritet të protestojnë sot kundër vizitës së presidentit serb Aleksandër Vuçiç në Tiranë, është shoqëruar me tensione.

Mbështetësit e thirrur nga ish-kryeministrit  Sali Berisha, i cili thirri këtë protestë, kanë  hedhur ofendime dhe fyerje në drejtim të kryedemokratit Lulzim Basha. Situata u tensionua kur mësuan se kreu demokrat ndodhet brenda ambienteve të selisë.

“Dil jashtë, o kur*ë, o pe*era*t!”, kanë qenë këto disa nga thirrjet që janë dëgjuar në oborrin e selisë blu.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit