Tentoi të digjte para SPAK flamurin Vorio-Epiriot, shoqërohet në polici i riu patriot

Tentoi të digjte para SPAK flamurin Vorio-Epiriot,…

Gjatë ditës së sotme, një qytetar është paraqitur para SPAK dhe ka tentuar të djegë një flamur të ashtëquajtur të Vorio Epirit teksa mbahej pretenca për kryebashkiakun e zgjedhur të Himarës Fredi Beleri, Policia ka njoftuar se shtetasi Bledar Çakalli është shoqëruar në komisariat, për veprime të mëtejshme procedurale.

Njoftimi i policisë

Ditën e sotme, para hyrjes së SPAK-ut, shtetasi B. Ç., 33 vjeç, ka shpalosur dhe tentuar të djegë një flamur të ashtuquajtur Vorio Epiriot. 33-vjeçari është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme procedurale.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit