Tepelenë/ Makina e policisë përplaset me një furgon tjetër të policisë private

Tepelenë/ Makina e policisë përplaset me një…

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e 19 janarit në dalje të qytetit të Tepelenës. Konkretisht në vendin e quajtur “Bypassi”, një automjet tip “Ford” i Policisë që drejtohej nga shtetasi G. S polic, është përplasur me fugonin tip “Fiat” të një shoqërie private të ruajtjes dhe sigurisë fizike me drejtues mjeti shtetasin V. D. Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, por paraprakisht dyshohet për manovra të gabuar në rrugë.

“Njoftimi i policisë: Mbrëmjen e sotme, në aksin rrugor Gjirokastër-Tepelenë, në vendin e quajtur “Bypassi”, është përplasur një automjet tip “Ford” i Policisë që drejtohej nga shtetasi G. S (punonjës policie) me fugonin tip “Fiat” të një shoqërie private të ruajtjes dhe sigurisë fizike me drejtues mjeti shtetasin V. D,”, njofton policia.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit