Tërmet në Tiranë

Tërmet në Tiranë

Ditën e sotme Tirana është goditur nga një têrmet. Sipas EMSC lëkndjet kanë qenë me magnitudë 3.4 ballë.

Lëkumdjet u ndjenë në të gjitha zonat e kryeqytetit. Tërmeti ishte me epiqendër 14 km larg Tiranës dhe me thellësi 10 kilometra.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit