Tifozja ekuadoriane feston golin duke zbuluar gjoksin

Tifozja ekuadoriane feston golin duke zbuluar gjoksin

Një ttifoze ka shprehur gëzimin e madh për fitoren e skuadrës së saj me një gjest që po kthehet “në modë” së fundmi.

Tifozja e Ekuadorit ka zbuluar gjoksin në momentin kur skuadra shënoi gol. Ekuadori po luante kundër Katarit në ndeshjen hapëse të Botërorit.

Ky gjest është i dënueshëm në Katar dhe vajzat rrezikojnë burgun. Tifozes mesa duket nuk i ka bërë përshtypje.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit