Tifozja më e bukur e Botërorit për vitin 2010, ku ndodhet sot bukuroshja seksi

Tifozja më e bukur e Botërorit për…

Kanë kaluar 12 vjet e gjysmë që kur Larissa Riquelme u bë e famshme në të gjithë botën, kur fotot e saj gjatë ndeshjeve të Botërorit të vitit 2010 u bënë virale.

Ajo pak ditë përpara se skuadra e trajnerit “Tata” Martino të përballej me Spanjën në çerekfinale, modelja premtoi se do të zhvishej publikisht nëse skuadra e saj do të kalonte në gjysmëfinale.

Ajo është bërë imazhi i disa markave në Amerikën e Jugut dhe, përveç kësaj, punon si prezantuese televizive dhe radioje.

“Unë kisha premtuar se do të zhvishesha nëse skuadra shkonte në gjysmëfinale, por kjo nuk ndodhi.

Por, lojtarët tanë kthehen si heronj të vërtetë, sepse në këtë Botëror patën një paraqitje të shkëlqyer. Një e dashur nuk e braktis kurrë dashurinë e saj”, shprehej ajo.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit