Tiranë| 18-vjeçarja i ngul thikën vajzës 20-vjeçare

Tiranë| 18-vjeçarja i ngul thikën vajzës 20-vjeçare

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në kryeqytet. Mësohet se një sherr mes dy vajzave ka përfunduar në plagosje me thikë. Më konkretisht as një sherri për motive të dobëta, një 18-vjeccare i ka ngulur thikën vajzës 20-vjeccare. Policia ka shkuar në vendin  e ngjarjes dhe po heton rastin.

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë shpalljen në kërkim të shtetases M. Z., 18 vjeçe, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës një 20-vjeçare, e cila është jashtë rrezikut për jetën.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit