Tiranë, gjendet e vdekur në banesë një grua

Tiranë, gjendet e vdekur në banesë një…

Siç duket e hëna ka nisur me ngjarje tragjike.

Para pak minutash një grua është gjetu pajetë në banesën e saj në zonën e 21 Dhjetorit. Viktima Rafije Abedini është gjetur me shenja dhune në fytyrë.

Aktualisht po bëhet kqyrja e trupit, nëse ka shenja dhune.

Abedini, është gjetur e shtrirë në një divan ndërsa mësohet se vuante nga pariksoni, anemia, ndërsa ka hequr dhe njërin gji nga kanceri.

Mësohet se ajo rrinte vetëm dhe që prej dy javësh nuk kishte lëvizur nga vendi.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit