Tiranë, gjendet një kufomë e dekompozuar në afërsi të Sharrës

Tiranë, gjendet një kufomë e dekompozuar në…

Një kufomë e dekompozuar është gjetur nga kalimtarë të rastit në afërsi të Sharrës në Tiranë.

Policia e Tiranës njofton paraprakisht se rreth orës 09:45 të paradites së sotme, në fshatin Balticë, Njësia Administrative Vaqarr, është gjetur një kufomë e dekompozuar e seksit mashkull.

Pritet përgjigjja e ekspertizës mjekoligjore për të përcaktuar shkakun e vdekjes. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave e plotë të ngjarjes. Vijon..

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit