Tiranë| I riu përdhunon me forcë një 19-vjeçare

Tiranë| I riu përdhunon me forcë një…

Një ngjarje aspak e këndshme dhe e turpshme për shoqërinë tonë është regjistruar në kryeqytet. Mësohet se policia ka shpallur në kërkim 21-vjeçar, teksa akuzohet se ka përdhunuar një 19-vjeçare. Bëhet e ditur se i shpalluri në kërkim është shtetasi me iniciale R.Sh, ndërsa mësohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me force më vajzën 19-vejccare.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 1, po punojnë për kapjen e shtetasit R. Sh., 21 vjeç, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një 19 vjeçare, pa dëshirën e saj.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit