Tiranë| Po punonte, 38-vjeçari bie nga ndërtesa dy katëshe

Tiranë| Po punonte, 38-vjeçari bie nga ndërtesa…

Një 38-vjeçar raportohet se ka rënë nga lartësia teksa ishte duke punuar mbi një ndërtestë dy katëshe në Qytet Studenti.

Shtetasi i identifikuar me iniciale E.GJ po punonte në momentin që ka rënë. Ai u transportua për në spital ku po merr ndihmën e parë mjekësore.

Policia po heton për zbulimin e shkaqeve.

Informacion paraprak

Me datë 12.01.2022, në afërsi të Qytetit Studenti, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga kati i dytë i një objekti, shtetasi E. Gj., 38 vjeç, i cili ishte duke punuar.

Si pasojë ky shtetas është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më Të Klikuarat

Lajmet e fundit